Pudr na bělení zubů White Pearl - Smile Fluor+

Pudr na bělení zubů WP - Smile (Fluor+) Pudr na bělení zubů White Pearl - Smile Fluor+ je vhodné používat místo obyčejné zubní pasty. Na rozdíl od past s bělícími účinky, které většinou působí na chrup perlitem či jinými látkami, které zuby obrušují, tento bělící pudr obsahuje látku peroxydone, která se používá v zubních ordinacích. Koncentrace této účinné látky je v pudru samozřejmě nižší. Tato látka působí uvnitř zubu, kde odbarvuje nejrůznější usazeniny. Balení obsahuje 30 gramů bělícího zubního pudru se zvýšeným obsahem fluoru pro zvýšenou ochranu zubní skloviny.

Pudr na bělení zubů White Pearl - Smile Fluor+ vydrží zhruba třikrát déle, než pasta běžná. Tento pudr nepůsobí mechanicky, jako jiné abrazivní pudry a je možno jej používat dlouhodoběji a ke každodennímu použití.

Čištění zubů pudrem na bělení zubů White Pearl - Smile Fluor+ by mělo probíhat minimálně dvakrát denně s dostatečně navlhčeným kartáčkem před použitím. Poté se kartáček namočí do nádobky s bělícím pudrem a čištění dále probíhá stejně jako s normální pastou.

Pudr na bělení zubů White Pearl - Smile Fluor+ obsahuje také fluoridy a xilytol, které napomáhají regeneraci zubní skloviny, zabraňují bakteriím a napomáhají přívodu minerálů a vápníku zpět do zubu.

Pudry na bělení zubů White Pearl - Smile Fluor+ je možné zakoupit ve více variantách a to se zvýšeným obsahem fluoru pro zdravější zubní sklovinu, s příchutí freshsweet pro svěží dech, nebo se zvýšeným obsahem mentolu pro výrazně svěží dech.

Pudr na bělení zubů White Pearl - Smile Fluor+ - eshop

Cena: 99,- Kč - koupit pudr na bělení zubů WP - Smile (Fluor+) v ověřeném e-shopu


Náš tip

Prostředky na šetrné bělení zubů od 118 Kč