Gel na bělení zubů White Pearl

Gel na bělení zubů White Pearl Výrobky značky White pearl jsou nejrozšířenějšími přípravky pro bělení zubů. Výrobek je na gelové bázi, je prověřen stomatologickou komorou a klinicky testován po několik let. I v případě, že tento gel byl používán dlouhodoběji, nebyly zaznamenány negativní účinky na zubní sklovinu. Obsahuje vysokou koncentraci fluoridů a tím posiluje zubní sklovinu, navíc má antiseptické účinky a dezinfikuje tak celou ústní dutinu.

Koncentrace karbamidu peroxidu je zde bezriziková. Při používání tohoto přípravku hodinu denně můžete zpozorovat výsledky již po 2 týdnech.

Gel na bělení zubů White Pearl obsahuje 2x tubu s 65 ml stomatologického bělícího gelu, 4x tvarovatelný zubní aplikátor a 1x stříkačkový dávkovač. Vystačí na zhruba 130 kompletních bělení.

Gel na bělení zubů White Pearl je možno použít pro 1 až 2 osoby. V případě jedné osoby na celou procedůru bělení a ještě následné dobělení v případě opětovného tmavnutí chrupu.

Tento výrobek vybělí i hodně žluté zuby poznamenané kouřením, pitím kávy, užíváním léků.

Gel na bělení zubů White Pearl obklopuje rovnoměrně všechny zuby po celém povrchu, dále působí svým obsahem fluoridů na regeneraci zubů a proti zubním kazům a paradentóze. Tvarovatelné aplikátory mají velmi snadné použití, stačí je pouze jednou vytvarovat a následně využívat po celý proces bělení a také zabraňují polknutí gelu či kontakt gelu se rty a smísením se slinami.

Aplikátor se ponoří do horké vody na 5-10 sekund, aby dostatečně změknul pro nejlepší okopírování, před nanášením gelu by měl být suchý, protože voda by gel znehodnotila. Po nasazení do úst se čeká zhruba půl hodiny, u citlivých zubů čtvrt hodiny. Při hodně tmavých zubech by se tato procedura měla opakovat 2-3 denně.

Bělit je možné zvlášť horní a zvlášť dolní patro, nebo obojí naráz.

Pro dobělení zubů můžete zakoupit bělící zubní pastu White Pearl.

Při bělení se doporučuje čistit zuby pastou sensitive, zuby by měly být před aplikací zdravé, bez zubních kazů a poškozených dásní.

Gel na bělení zubů White Pearl - eshop

Cena: 589,- Kč - koupit gel na bělení zubů White Pearl v ověřeném e-shopu